Péřové zavinovačky

peřinky a trocha teorie a námětů ...

main top(1440x350)

Výběr dětské zavinovačky

Average rating
4 hlasů
Přidat k Oblíbeným
Click to subscribe

Rozhodli jste se pro zavinovačku a přemýšlíte proč peřovou? Na trhu je dostupných mnoho druhů zavinovaček vyrobených z různých materiálů.

PÉŘOVÁ ZAVINOVAČKA

Peří je přírodní materiál, nabízí miminku ideální teplotní komfort, v létě chladí-odvádí teplo a v zimě příjemně hřeje. Z našich zkušeností víme, že pokud dítě leží v létě na péřové zavinovačce, je mu mnohem lépe, než na umělé.
Ideálně naplněná péřová zavinovačka je pro dítě příjemně měkká a zajišťuje mu dostatečně ohraničený prostor a miminko se tak cítí v bezpečí.

Peřinka Další peřinka

V prvních týdnech života jsou děti rády nejen u maminky, ale i ve těsné blízkosti u sebe. Měkké, teplé prostředí, hranice prostoru, vzájemný kontakt, hlas rodičů a tlukot srdce je pro mnohé miminka velmi důležitý. A jak to dvojčátkům dopřát?

Dopřejte jim kontakt kůže s kůží (polohujte je společně na váš hrudník, hlaďte je, masírujte), při chování a přenášení doporučujeme v prvních týdnech používat jednu péřovou zavinovačku. Pár týdnů se do ní vejdou společně a vám to zjednoduší manipulaci.

Dvojčátka

 

RYCHLOZAVINOVAČKA

Je moderní vymoženost poslední doby. Šijí ze z různých materiálů i barev, letní a zimní typ. 

Vnitřek je náplně tvoří většinou polyester, nebo duté vlákno. Tento ne zcela přírodní materiál se neumí tak tepelně přizpůsobit potřebám miminku jako peří. Rychlozavinovačka je jistě vhodný doplněk k péřové, ale určitě jí nenahradí. Při výběru dbejte na dostatečnou měkkost.

katerina francova titulkaMoje osobní zkušenost: Jonášek se narodil v parném létě a sama jsem nechtěla uvěřit, že mu na péřové peřince bude mnohem příjemněji, než na umělé. Peřinka se mi zdála zpočátku velmi velká a teplá, zvolila jsem tedy na první výlet v kočárku rychlozavinovačku. Jonáš plakal, nemohl usnout a navíc byl celý zpocený. Druhý den jsme vyzkoušeli „péřovku“ a opravdu i ve velkém teple se nemusíte dítě na peřinku bát položit, nepotí se a cítí se velmi pohodlně.


Zkušenosti z Nekky: Mnohé maminky k nám přicházejí s různými problémy, mezi časté patří problém s usínáním miminka a spánkem. Většinou se opakuje stejný scénář, v postýlce nespí, nechce tam být a nejlépe spí v posteli, nebo v kočárku (a to může i stát). Pokud se dotazujeme, jaký má dítě v postýlce komfort rodiče odpoví, že tu nejlepší matraci, kterou sehnali. Vysvětlím jim potřebu měkka,kterou dítě zatím nalezlo v jejich posteli na polštáři, potřebu ohraničeného prostoru, nabídneme zavinovačku a v 90% se během pár dnů dočkáme spokojené odpovědí UŽ SPÍ.

e-max.it: your social media marketing partner

Péřové zavinovačky

peřinky a další ...

Kateřina Francová

Bc. Kateřina Francová

majitelka centra

info@nekky.cz

+420 736 520 409
+420 577 599 933

Baby club NEKKY

Hradská 888 Zlín
(budova Městských lázní)

© Copyright 2014 Baby Club NEKKY
Všechny práva vyhrazena